Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

YAPI VE ZEMİN KAPLAMALARI

İLETŞİM

OFİS ZEMİN KAPLAMALARI

Zamana karşı koyan tarzları ve çok yönlü renkleriyle, heterojen ve homojen pvc vinil zemin kaplamaları, yoğun ve çok yoğun trafikli alanlar için sağlam ve ultra-dayanıklı çözümler sağlar. Kaliteli hammaddeler ve yenilikçi yüzey korumaları uzun ömürlü performans ve görünüm, az bakım ve mükemmel yaşam döngü maliyetleri sağlar. Sağlık, eğitim, satış ve sanayi gibi ticari uygulamalar için idealdir.

Ofis zemin kaplamaları için tartışmasız en iyi ürün olan pvc zemin kaplama çok renk ve desenleriyle yaşadığınız mekanlarda hem hijyenik hemde konforlu bir ortam sağlar.

 

Ofis tasarımının hem ziyaretçiler ve çalışanlar, hem de bütçe üzerinde önemli bir etkisi vardır. Özfloor zemin kaplama çözümleri ayak rahatlığı ve gürültüyü bastıracak mükemmel akustik özellikleriyle resepsiyondan toplantı odalarına kadar tüm ofisi daha iyi bir çevre haline getirirken renkler ve desenler de ortam yaratır, alanları belirler ve akışları yönlendirir. Kolay döşeme ve bakım, yaşam döngü maliyetlerinin düşük tutulması için esnek bir yanıt verir.

 

Zemin kaplamaları mekanlarımızın en çok kullanılan ve yıpranan bölümüdür, uygulama malzemesi seçiminde estetik ve desen kadar, teknik özelliklerin de büyük önemi vardır. Bir mekanın karakteri onun zemin kaplamasındaki seçiminde yansıtılabilir.

Ofis zemin kaplama modelleri ve işyerleri için ideal zemin kaplama çeşitleri ile ofislerde modern dizaynı, kullanışlı yapısıyla iş hayatımızın yoğun trafiğini üzerinde yaşadığımız pvc zemin kaplamaları ideal bir koltuk seçiminden sonra rahat bir çalışma ortamı sağlamak için önem verilmesi gereken unsurlardandır.


Temizliği kolay olan bu malzeme beton zemine yapıştırılarak döşenir.Ek yerlerine derzlere pvc kaynak kordonu çekilerek suyun ve nemin alta geçmesi engellenir.

 

 
Ürün Çeşitlerimiz

Uygulama Alanları

 
  PVC Zemin Kaplama Tarkett / Gerflor / Ployflor
Epoksi Zemin Kaplamaları
Spor Zemin Çeşitleri
Kauçuk Zemin Kaplamaları
Tesviye Şapı
Kondactive zemin Kaplama
Pvc Süpürgelik Ürünlerimiz

Eğitim Kurumları, okullar, anaokulları, ve kreşler
Sağlık Kurumları, sağlık ocakları, dispanserler,
Laboratuarlar, eczaneler ve yaşlı yurtları
Dükkan ve süpermarketler
Ofisler ve hükümet binaları
Kapalı spor salonları
Oteller

 

 

info@ozfloor.net