Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

YAPI VE ZEMİN KAPLAMALARI

İLETŞİM

LİNOLYUM YER DÖŞEMESİ

LİNOLEUM

100 % Doğal, Anti-bakteriyel Zemin Kaplama Malzemesi insan sağlığına zararı veya yan etkisi olan hiçbir katkı malzemesi içermeyen Linolyum, hijyenik ve antibakteriyel mekanlar sağlar ve diğer zemin kaplamalarına göre sigara yanıklarına karşı oldukça dayanıklıdır. Linolyum ekolojik olarak özel bir zemin kaplama malzemesidir. Linoleum %100 doğal malzemelerden üretilmiştir. Keten tohumu , ağaç reçinesi, hint keneviri, kireç taşı gibi  doğal karışımlardan oluşan esnek zemin kaplama malzemesidir. Linolyum mükemmel özelikteki renk ve desenlerle pratik uygulama kolaylığıyla eşsiz bir doğal zemin kaplama malzemesidir.. Çevre dostu, uzun ömürlü, kolay ve uygun maliyetli bakım, kayma-önleyici, antistatik, asbestsiz, yüksek kullanım dayanıklılığı, antibakteriyel, yanmaz, ısı yalıtımlı, sağlığa uygun, solvent içermeyen, sesi absorbe edici, cila gerektirmeyen özellikleri Linolyum kaplamasının avantajlarıdır.

 

Linolyum rulo zemin kaplama kombinasyonları hem çarpıcı, otantik görünümlü hem de dayanıklı ve kolay bakım yapılabilir özelliktedir.

“ Mükemmel xf teknolojisi” denilen yeni yüzey işlemi sayesinde Tarkett linolyum için temizlik ve bakım çabasını önemli derecede azaltmayı başarmıştır. Sonuç, gelecekte önem kazanacak kolay temizlik ve bakım özelliği ile rahatlık ve uzun ürün ömrü gibi bu tür zemin kaplamanın avantajlarını arttıran bir ürün olan Linoleum xf’dir.Tarkett’den yeni yüzey koruma, sadece yıpranmaya, lekelere ve kimyasallara karşı mükemmel dayanıklılık sunmaz aynı zamanda bakım masraflarının %30’a kadar azaltılmasını da sağlar. Suyun, temizleme maddesinin ve enerjinin maliyeti %50 oranında azaltılır. Cilalama veya parlatma gibi ilk bakım artık gerekli değildir. Linoleum xf gerekli olan bakım ve temizleme için çabanın ve sıklığın azaltılmasından dolayı çok düşük toplam maliyet sunarak piyasada devrim yaratır. İşlenmemiş linolyum kaplama ile karşılaştırıldığında ilk yıl içinde bile satın alma ve döşeme yatırımında karlılık gerçekleşir.

 

 

info@ozfloor.net