Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

YAPI VE ZEMİN KAPLAMALARI

İLETŞİM

SPOR ZEMİN KAPLAMALARI

Spor/Sosyal etkinlik merkezleri

Spor salonları ve sosyal etkinlik tesislerinde bulunan diğer ekipmanlar gibi, zemin kaplaması da kullanıcıların konfor ve güvenliğine ve halka açık tesislerin verimli çalışmasına katkıda bulunur. Bu nedenle özfloor yapı birçok sporun gerekliliklerine uygun zemin kaplama ürünlerinin spor özelliklerini ve teknik performansını geliştirmek için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

 

 

 

Fitness

Kullanıcıların fitness merkezlerinde yaşadığı olumlu deneyim, spor sınıflarının çeşitlilik ve kalitesinden oda tasarımlarına, antrenörlerin ve egzersiz yapan diğer kişilerin gayretine kadar her şeyi kapsamaktadır. Özfloor yapı , hangi fiziksel aktiviteyle ilgileniyor olurlarsa olsunlar, kişilerin güvenliğini, konforunu ve memnuniyetini arttırmak için spor zeminleri tasarlamaktadır.

 

 

 

 

İhtiyaçlarınızı nasıl destekliyoruz?

Günümüzde insanlar bireysel veya grup halinde spor yapmak, sosyalleşmek veya keyifli vakit geçirmek için sosyal etkinlik tesislerine her geçen gün daha fazla rağbet gösteriyorlar. Tesis yöneticileri için bu, çok amaçlı spor salonlarının fuar, toplantı veya konser gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapabilmesi için zeminin kolayca dönüştürebilmesi anlamına geliyor. Özfloor yapı , farklı sporların güvenle ve zevkle yapılmasını sağlamak ve serbest zaman faaliyetlerinin etkin bir şekilde sürdürülebilmesini kolaylaştırmak için birçok faaliyete uygun zemin çözümü sunmaktadır.

 

info@ozfloor.net